Lastering - Barneklubb

Barneklubben (Lastering) for estiskspråklige barn i Oslo og omegn ble etablert våren 2007. For å få opplysninger på norsk, ta kontakt med oss!

Lastering loodi 2007. a. kevadel. Ring pakub vaba aja veetmise võimalust eesti keelt rääkivatele lastele vanuses 1 - 6 aastat, kelle elukoht on Oslos/Oslo ümbruses.

Ringi eesmärkideks on:
• Pakkuda eesti päritolu lastele /eesti keelt oskavatele eestikeelset tegevust
• Säilitada Norra keskkonnas elades nende huvi eesti keele, kultuuri ja traditsioonide vastu

Juhendajad: Tiina Toomel-Wiker, Elin Marley

Registreerumine: Registreerumine ringi toimub jooksvalt

Maksmine: Vanem, kes soovib oma lapse ringi panna, peab tasuma Norra-Eesti Ühingu liikmemaksu: www.norsk-estisk.org/Om_foreningen/Om_foreningen.htm ja esimesele kohtumisele kaasa võtma kviitungi. Ka Internetipanga kviitung sobib. Piisab sellest, kui kas ema või isa on liige. Ringis osalemine ühingu liikmete lastele on tasuta. Kui huviliste vanus jääb veidi üle või alla antud vanusepiiri, saab seda ka veidi nihutada.

Koht: Foreningen Norden Harbitzalléen 24, Oslo Sõida trammiga nr 13 kesklinnast Jari poole - mine maha Abbediengeni peatuses. Mine veidi maad piki trammirööpaid tagasi ja keera esimesest teest vasakule. Ca 100 m pärast näed valget maja - seal tegutsebki lastering.

RINGI TEGEVUSKAVA SÜGISEL 2007

Toimumisaeg sügisel/talvel 2007: kord kuus pühapäeviti kl 15 - 17

 

19. august (kordame kevadel õpitud laule-mänge)
16. september (nukuteater)
14. oktoober (meisterdamine)
20.-21. oktoober: väljasõit Hurdali
11. november (teema: isadepäev)
9. detsember (teema: jõulud)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kes meiega veel ühendust pole võtnud, kuid on asjast huvitatud (ka juhul, kui laste vanus on üle 6 aasta), võtke meiega ühendust meiliaadressil ritson@online.no (Kaarina) või mob. 466 690 70 (Tiina).